Przewoź bagaże bezpiecznie – boxy dachowe

Znajdź boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować dużą liczbę walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy zniszczenia. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być dostosowany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – prosty montaż

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają sporą ładowność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Transport sprzętu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, które stosuje ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria sportowe, których z uwagi na wymiary nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]