akcesoria do sprzątania, chemia profesjonalna, profesjonalne środki czystości

Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Żeby zachować czystość – tak w mieszkaniu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo zadań będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i hurtowników chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki czyszczące – dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw

Oferta chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, tłustych osadów, graffiti bądź wykwitów pleśni.

Chemia profesjonalna – zabezpieczenie powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na konserwację oraz ochronę powierzchni w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i niszczycielskie oddziaływanie różnych elementów. Znajdziemy pośród nich specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, preparaty chroniące przed graffiti, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, jak również środki do zabezpieczenia metali przed korozją. Warto nadmienić, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]