Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Dowiedz się, gdzie nabyć celebrytkę, wejdź na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, że każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek oraz piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem nieprzeciętności i buntu.
Wielką zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]