Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

Organizujesz imprezę w ogrodzie i głowisz się jak zapewnić stosowne zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Obecne na rynku pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzą się podczas ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed silnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości może również zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, i całoroczne. Wybór stosownego modelu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe oraz proste w montażu

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a łatwy montaż oraz demontaż pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całej konstrukcji.