Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Dowiedz się więcej o kolczykach z cyrkoniami

Doskonałym prezentem dla każdej pani są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka świetnie współgrają z kolczykami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, jak dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – niezrównana imitacja brylantu

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, posiadające wspaniałe właściwości estetyczne. Mienią się w słońcu kryształowym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich kształt doskonale przypomina drogocenne brylanty, sprawdzają się więc jako detal zdobniczy. Na rynku dostaniemy też kolorowe odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie stosownych komponentów można otrzymać następujące zabarwienia: niebieski, bordowy, seledynowy, orzechowy. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

W jakich sklepach nabędziemy kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często stosuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te mieniące się dodatki są mocne i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek oraz łańcuszków. W jakich sklepach kupimy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wybór proponują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych rozmiarach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy upragnioną i piękną biżuterię. Nabywcy często wybierają proste kolczyki, ale także te bogato dekorowane.