Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto i ich różnorodność

Kapsułki do Dolce Gusto znajdziesz na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w krajobraz polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do smacznych mieszanek kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, że nie muszą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, w związku z tym na rynku szybko powstał powstał popyt na kapsułek Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka firm, które zaczęły powoli podbijać serca amatorów kawy.

Czy można nabyć zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym także z Polski. Rzecz jasna, gdy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, jak również kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje pyszną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest na ogół o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za nieco ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę albo poszukajmy na stronie sklepu wykazu urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]