Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Znajdź butelki szklane na soki w hurcie.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który póki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że sporą częścią rynku produktów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to równolegle sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim unikalnym, zdrowym czy też smakowitym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zapakowane tak, aby towar długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w szklane butelki i słoiki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie butelek i słoików to sposób na optymalizację kosztów

Oczywiste jest, iż oferty adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. pasztety, marmolady czy ocet, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy. Kupno butelek i słoików w hurcie jest wobec tego dla niego zarówno metodą redukcji kosztów, gdyż zamawiając opakowania na palety z reguły można spodziewać się sporego rabatu od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dostawcy butelek oraz słoików. W ten sposób także dostanie opakowania o wiele szybciej.

Dostawca opakowań szklanych – co znajdziemy w jego ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności butelki szklane (doskonałe do rozlewania piwa, soków lub wina) i słoje. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od rozmiaru opakowań – po 800, 1600, a nawet 2700 sztuk danego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą również odebrać nabyty towar bezpośrednio ze składu hurtowni. Wraz z słoiczkami bądź butelkami hurtowo można również nabyć odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]