Jaką drukarkę 3D kupić? Przedstawiamy modele najlepszych marek

Chcesz kupić drukarkę 3D? Odwiedź ten adres

W ofercie CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzech dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania oraz urządzenia. Wyliczono, iż stosując drukarki 3D i pozostałe urządzenia Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny prawie o 90 procent. Nadrzędne idee pracy ekspertów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i urządzeń, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to następny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w prekursorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się ergonomiczną konstrukcją i prostą obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można ekspresowo wydrukować tożsame makiety, do czego dąży się przede wszystkim w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w różnych sektorach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest trwały i dokładny, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie pojawiają się zniekształcenia.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]