Hurtownia odzieży reklamowej i gadżetów – co znajdziesz w jej ofercie?

Żadna firma w XIX w. nie obejdzie się bez akcji marketingowych. W dzisiejszych czasach reklama przybiera rozmaite formaty: umieszcza się ją w telewizji, w mediach społecznościowych i w internecie. Jednakże wciąż nie odchodzi się od tradycyjnych nośników reklamy, m.in. ulotek lub wizytówek. Stosuje się też jeszcze jeden typ działań marketingowych, który potencjalni odbiorcy niezwykle lubią – promocję za pomocą gadżetów.

Gadżety reklamowe – klient zapamięta motto firmy

W przeciwieństwie do pozostałych form promocji, wszelkiego rodzaju gadżety są namacalnym przedmiotem, który nieraz jest bardzo praktyczny, dzięki czemu używany jest dłużej. To natomiast sprawia, iż konsumenci oraz nasi potencjalni kontrahenci bardzo je lubią. Ciężko znaleźć kogoś, kto odmówi przyjęcia w kancelarii czy w banku torby zakupowej albo ołówka. Są to bowiem rzeczy, które zawsze należy mieć przy sobie. A co istotne – taki przedmiot nic nie kosztuje! Tymczasem wykorzystując na co dzień dany gadżet, klient stale widzi logotyp firmy, od której go otrzymał, co sprawia, że z czasem staje się ona dla niego bliższa.

Hurtownia gadżetów reklamowych – nadruki tekstyliach i plastiku

Sitodruk, czyli jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod stosowanych do wytwarzania gadżetów promocyjnych, umożliwia nadruk zarówno na tekstyliach, powierzchniach plastikowych, jak i drewnie. Najchętniej zamawianym gadżetem tekstylnym, jest naturalnie odzież promocyjna – zazwyczaj wykonuje się firmowe logo na t-shirtach, a w ostatnich latach także na polarach, bezrękawnikach oraz czapkach. Oprócz tego można wydrukować logo firmowe na szlafroku, torbie na ramię oraz parasolu. Jeśli zależy nam na obszernym wyborze opcji nadruku, trzeba zajrzeć na ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Na jednej stronie można wtedy zamówić nie tylko koszulki i pozostałą odzież z nadrukiem, ale też np. zawieszki do bagażu, breloki oraz termosy, co ułatwi organizację każdej akcji promocyjnej.