Hummel – uznana marka lubiana przez sportowców

Przejrzyj bezkonkurencyjną ofertę sportowego sklepu.

Nasi rodacy uwielbiają aktywność fizyczną. Większa część z nas chodzi co tydzień na siłownię, jeździ na rowerze bądź ćwiczy jogę. Oprócz tego od kilku lat popularne stało się bieganie, a również liczne sporty drużynowe, które już nie tylko podziwiamy w TV, ale i nieraz uprawiamy rekreacyjnie. Każdy, kto ćwiczy na co dzień bez wątpienia wie, iż odpowiednio dopasowana strój sportowy zwiększa wyraźnie nasz komfort w trakcie aktywności fizycznej.

Stroje firmy Hummel dla najpopularniejszych dyscyplin sportu

Doświadczeni sportowcy doceniają akcesoria, obuwie i odzież sportową duńskiej marki Hummel, która od jakiegoś czasu działa na polskim rynku. Historia firmy Hummel sięga lat 20-tych poprzedniego wieku. Już w pierwszych latach działania marka ta zaznaczyła swoją obecność na kartach dziejów sportu, wprowadzając na rynek pierwsze korki do piłki nożnej. Firma ta mocno kojarzona jest również z piłką ręczną – wspiera sporo drużyn narodowych i ligowych w dziesiątkach krajów na świecie. W ofercie Hummel znajdziemy też profesjonalną odzież przeznaczoną dla takich dyscyplin sportu, jak siatkówka czy rugby oraz między innymi zestawy do gimnastyki.

Sklepy Hummel – co w nich jeszcze zamówimy??

W sklepach sportowych sprzedających buty oraz odzież marki Hummel znajdziemy rozległy wybór strojów do popularnych sportów drużynowych, czyli do siatkówki, koszykówki oraz do piłki nożnej i ręcznej, w tym też kompletów odzieży dla zawodników dorosłych, jak i najmłodszych. Marka ta produkuje także wygodną odzież codzienną, która bez wątpienia usatysfakcjonuje każdego, kto poza boiskiem również chce nosić się na luzie. Jeśli zatem kochasz sport, zaopatrz się w odzież tego producenta – zdołasz zamówić ją online bądź nabyć w tradycyjnym sklepie sportowym. Bez względu na to jaką opcję kupna wybierzesz, pamiętaj, ażeby kupować wyłącznie oryginalne produkty od dystrybutora Hummel.

Adres:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]