Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Zamów etykiety na wódkę weselną.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na osiemnastkę, wesele czy urodziny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety weselne – podziękuj przybyłym gościom

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale także dość często młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką przy pożegnaniu. Taki upominek jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Ale takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w cenną pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę, lokując na nich informację o podziękowanie za przybycie, miejscu i dacie wesela czy imionach nowożeńców. Etykiety na butelki można zamówić w różnych wzorach i odcieniach, toteż bez trudu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni kupującego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko przy okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź imprezie imieninowej.

Spersonalizowane etykiety na bimber – oznaczaj swoje alkohole

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można dekorować butelki z domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie produkujesz soki, wina czy nalewki i dajesz je kolegom lub rodzinie przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne zwyczajnej butelki. Dodatkowo flaszki można również oznaczać przy użyciu różnobarwnych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]