Derki dla koni – gdzie kupić?

Więcej o derkach dla koni

Derki to specjalne przykrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również osłony przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dzisiaj zamówić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych modelach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Końska derka – dobieramy dodatkowe akcesoria

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – ważne są też specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, a także zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]