Citroen części zamienne, oryginalne części Citroen

Części zamienne do Citroena kupuj w profesjonalnym sklepie

Citroen jest marką z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad znana dobrze polskim kierowcom. Jej samochody w kraju nad Wisłą są cenione z uwagi na przystępną cenę, wysoką dostępność i przede wszystkim za znaczną liczbę warsztatów wyspecjalizowanych się w ich naprawie. Największą popularnością cieszą się takie modele jak C-Crosser, C-Elysse, Jumper, C7, C8, Xantia, Nemo, Xsara i Saxo. Rzecz jasna, tak jak pojazdy innych marek, ulegają one awariom, więc właściciele samochodów z francuskiej stajni powinni być gotowi na to, iż z czasem będą musieli nabyć części zamienne.

Części do Citroena – co nabywamy najczęściej?

To, które części z reguły pierwsze odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione przede wszystkim od danego modelu – każdy z nich ma swoją specyfikę, z której powstają inne awarie. Na początku należy na pewno napomknąć o substancjach chemicznych, które zużywają się w wyniku codziennej eksploatacji pojazdu. Są to najczęściej czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji, olej silnikowy, płyn hamulcowy oraz płyn chłodniczy. Systematycznych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie wolno ignorować, potrzebują też elementy układu hamulcowego: tarcze i klocki.

Gdzie wygodnie i tanio zdobyć części do Citroena?

Najodpowiedniejszą opcją są zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, nierzadko produkowane w chińskich manufakturach, w niektórych przypadkach charakteryzują się niższą jakością, co niekorzystnie wpływa na wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego posiadacze aut Citroen części zamienne powinni nabywać w sklepach specjalizujących się w sprzedaży modułów do francuskich samochodów. Jeżeli w sąsiedztwie żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszystkie wymagane elementy można zamówić przez internet.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]