czapraki, czapraki dla koni

Czapraki – ochrona dla skóry konia

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – stosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które gwarantują zwierzęciu wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów świetnie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeżeli potrzebujesz kupić wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź uszyte z bawełny. Przemyślana konstrukcja daje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby doskonale dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły wygodę jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także estetyczne. Produkty te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]