Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Sklep jubilerski Kraków - wszystko, czego potrzebujecie, odszukasz tutaj.

Wraz z rozkwitem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy również nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Obecnie coraz częściej korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I choć w internecie znajdziemy nieomal wszystko, wciąż wiele artykułów opłaca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Wśród nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy rzeczoznawcy

Zakup srebrnego pierścionka, naszyjnika bądź broszki łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Dlatego, aby być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy mamy zamiar nabyć pierścionek czy też obrączki, możemy nałożyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli z kolei wybierzemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt ciasny lub za luźny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do stosownego obwodu albo sporządzi nowy. Innym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z fachowej wskazówki jubilera. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, wskaże współczesne trendy we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się z okazji urodzin, komunii czy ślubu.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale także świadczą inne usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest kluczową z nich. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka lub zerwał się łańcuszek, jubiler szybko i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Zmieni też obwód sygnetu, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku datę, podziękowania, gratulacje czy też inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś oryginalnym upominkiem, albo mamy swój pomysł na pierścionek bądź zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w szkatułce mamy zbędną czy też niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]