CadXpert – dystrybutor skanerów 3D do profesjonalnych zastosowań

Skanery 3D znajdziesz na https://cadxpert.pl/skanery-3d/

Asortyment firmy CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępny jest sprzęt uznanych marek, takich jak:
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych,
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan.

Skanery 3D Shining – urządzenia od pomysłodawcy szeregu patentów

Marka Shining 3D już od ponad dekady (tj. od 2004 roku) produkuje najwyższej klasy urządzenia do druku 3D (skanery 3D, ale również drukarki 3D, materiały oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D cechuje się pionierskim podejściem, jest także autorem szeregu patentów – do 2015 roku złożyli ich w sumie kilkaset (m.in. na oprogramowanie oraz wzory). Skanery 3D tej firmy są w szerokim zakresie wykorzystywane w przemyśle, motoryzacji, lotnictwie i wielu innych gałęziach przemysłu. Domeną urządzeń Shining 3D jest zwiększenie wydajności, podniesienie jakości i zmniejszenie nakładów na produkcję.

Skanery 3D DOF – poznaj 3 kolekcje produktów

Wyróżnia się DOF skanerów 3D marki DOF:
– Freedom – ta linia urządzeń jest najszybsza i najbardziej dokładna. Przy zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje mobilną jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie precyzyjny. Szybka praca, komfortowa i łatwa obsługa, stabilny pomiar danych to pozostałe plusy urządzeń z linii Freedom.
– Swing – skanery z tej kolekcji wyróżniają się konstrukcją (wyglądają jak litera L), dwiema kamerami, prostą obsługą oraz wysoką wydajnością i szybkością pomiarów. Sklep CadXpert posiada w ofercie również skanery 3D HD – użyte w nich kamery o wysokiej rozdzielczości zapewniają efekt w jakości HD.
– Edge – to linia urządzeń, które cechują się precyzją i szybkością. Dzięki aż sześciu technik skanowania do wyboru można jeszcze precyzyjniej dopasować potencjału urządzenia do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej linii są bezproblemowe w obsłudze, funkcjonalne oraz zapewniają wysoką precyzję skanów. Możliwe jest zeskanowanie również obszarów o utrudnionym dostępie (np. wycisku dentystycznego), dlatego są wykorzystywane w ortodoncji i protetyce.

Skanery 3D firmy RS SCAN dla ortopedów oraz producentów obuwia

Ostatnia kategoria skanerów 3D w ofercie sklepu CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment marki RS Scan. Czym charakteryzuje się ten produkt? Wyjątkową szybkością działania – proces skanowania zajmuje nie dłużej niż 15 sekund. Użycie aż dziewięciu kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze gwarantuje perfekcyjne odzwierciedlenie obiektów oraz precyzję. Urządzenie Tiger jest skierowane zwłaszcza do ortopedów, producentów obuwia i rehabilitantów. Jego precyzja w działaniu jest stosowana do skanowania stóp, butów i wkładek.

Skanery 3D – jaka cena?

Druk 3D i skan 3D bez ustanku ewoluują, za zmianami idzie zaś wykorzystanie coraz to nowszych technik i tworzyw. To wszystko sprawia, iż skanery 3D i ich koszt stopniowo obniżają się. Jeszcze niedawno były to urządzenia, które kupowały wyłącznie największe marki, współcześnie profesjonalny skaner 3D to koszt, na który może sobie pozwolić nawet mała firma. sklepie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D dostępne są już od 7 tysięcy złotych (np. model Shining3D Einscan SE). To niewielkich rozmiarów urządzenie, które waży niecałych 3 kg, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa precyzyjnie, szybko, a przy tym odwzorowuje każdy detal.

Gdzie najlepiej kupować skanery 3D?

Czy lepiej kupić profesjonalny skaner 3D w sklepie internetowym czy stacjonarnym? Za zakupami w e-sklepie przemawia sposobność wykonania ich o dowolnej godzinie, a także nieograniczony czas, aby odpowiednio przemyśleć wybór skanera dopasowanego do potrzeb naszej firmy. A p zakupów stacjonarnych? Konsultacje ze ekspertami i sposobność zobaczenia sprzętu na żywo. Ale jedno z drugim można łączyć – można wybrać online wstępnie jakiś model, a w następnej kolejności umówić się (mailowo, przy pomocy formularza kontaktowego bądź , telefonicznie) na spotkanie w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D czy też inne urządzenie do druku przestrzennego to poważna inwestycja, dlatego najlepiej decydować na jego kupno w oparciu o merytoryczne wsparcie doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje kompleksową obsługę posprzedażową, szkolenie użytkowników z obsługi urządzenia, jak również serwis.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]