Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Jeśli szukasz gąsiora do wina, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako oryginalny upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal baniak na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]