Aranżujesz sypialnię albo salon? Rozważ zakup szuttersów

Więcej w temacie shuttersów w salonie na skyshutters.pl.

Szutersy (shutters), a więc dekoracyjne okiennice wewnętrzne, kojarzą się zwykle z aranżacją domów w stylu południowoamerykańskim czy afrykańskim. Tymczasem ten moduł zabezpieczenia okiennic można użyć także w naszych domach – jest to nadzwyczaj trwałe, a przy tym wspaniale prezentujące się rozwiązanie, które w wielu aranżacjach zda egzamin lepiej niż bardziej rozpowszechnione obecnie żaluzje.

Shuttersy w salonie – funkcje ozdobne i praktyczne

Shuttersy w salonie lub w pokoju dziennym, będą wypełniały podwójną funkcję – dekoracyjną i praktyczną. Shuttersy dostrzegalnie podnoszą walory estetyczne salonu. Ich lamele są szersze, dzięki czemu rewelacyjnie prezentują się na większości okien. Kwestia estetyki jest ważna, bowiem to w salonie przyjmuje się gości oraz przesiaduje się w nim sporą część dnia. W związku z tym powinno się zadbać, żeby to pomieszczenie było nie tylko reprezentacyjne, ale jednocześnie komfortowe. Dowolność ustawienia stopnia pochylenia lameli shuttersów pozwala na kontrolę ilości światła wpadającego do pomieszczenia, co umożliwia m.in. lekkie jego ściemnienie, gdy pragniemy wyczarować romantyczny półmrok w pomieszczeniu, lub kompletne jego zaciemnienie, kiedy chcemy włączyć film.

Shuttersy w sypialni – regulacja temperatury

Możliwość regulacji przenikania światła do pomieszczenia jest z pewnością najważniejsza tam gdzie zasypiamy. Shuttersy w sypialni przydadzą się jednak z jeszcze innego powodu – za ich sprawą da się efektywnie regulować temperaturę pomieszczeniu, która ma przecież ogromny wpływ na nasz spokojny sen. Z pomocą okiennic shuttersów w trakcie zimy o wiele dłużej zatrzymamy w sypialni ciepło, natomiast latem łatwiej jest utrzymać w niej niską temperaturę. Co więcej okiennice typu shutters efektywniej chronią przed hałasami z zewnątrz. Shuttersy to także wspaniałe rozwiązanie dla alergików. Osadza się na nich mniej kurzu aniżeli w zagięciach zasłon, a ich konserwacja jest bardzo prosta i trwa zaledwie parę minut.

Poza salonem i sypialnią shuttersy rewelacyjnie będą prezentować się również w kuchni, w łazience czy w pokoju dziecka.

Adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]