Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Dalsze informacje o słoikach z kranikiem

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Wielką popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, kompotów, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]