Lekcje tenisa dla amatorów i profesjonalistów

Więcej w temacie Kraków nauka tenisa na https://www.teniskrakow.pl/treningi-dla-doroslych/

Współcześnie jednym z najczęstszych sposobów na spędzanie wolnego dnia jest aktywność fizyczna. Modne stały się zwłaszcza lekcje tenisa, które znakomicie wspomagają formę i chronią przed chorobami. Przyjrzyjmy się jakie pożytki gwarantuje ta dyscyplina sportu.

Spal kalorie na lekcjach tenisa

Częste treningi tenisa znacząco rozbudują tkankę mięśniową i zapewnią usunięcie tłuszczu. Kolejnym atutem jest poprawa koordynacji ruchowej ciała i ogólnej sprawności organizmu. Warto zauważyć, że profesjonalne lekcje tenisa dedykowane są nie tylko dla młodzieży, ale również dla kilkulatków. Jeśli pragniemy na serio zaangażować swoje dziecko w ten rodzaj aktywności fizycznej, trzeba zarejestrować je jak najwcześniej na odpowiednie zajęcia sportowe. Dzięki temu nasza pociecha ekspresowo zacznie zdobywać nagrody na korcie.

Lekcje tenisa – najbardziej prestiżowe ośrodki w kraju

Szkoły tenisa wyszkolą nie tylko małych mistrzów kortu. Także dorośli mogą triumfować na korcie. Należy tylko przyjść na jedno spotkanie z nauczycielem, który nauczy nas podstawowych podań oraz wskaże jak należy wykonywać bekhend. Najbardziej prestiżowe lekcje tenisa prowadzone są w ośrodkach w Krakowie i Toruniu, gdzie systematycznie kształceni są przyszli zwycięzcy. Tak naprawdę nie liczy się stopień zaawansowania, ale naturalne predyspozycje i nasze zaangażowanie. Gdy trenujemy jako amatorzy, skoncentrujmy się na czerpaniu radości z poszczególnych setów.

Adres:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]