Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Szukasz dobrej oferty wypraw górskich? Nie zwlekaj! Wystarczy kliknąć na ten link.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który ceni dobrze przygotowane i bezpieczne wycieczki w gronie wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Przygotowujemy trekkingi, których celem są pasma górskie prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią dynamiczny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych wyprawach. By partycypować w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, które kierowane są dla jednostek o zaawansowanych umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem urzeczywistnić pragnienia i sprawdzić się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali dogłębnie naturę górskiego terenu, ale również chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z członkami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]