Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Pełna oferta kursu digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w branży reklamowej, filmowej i sektorze gier komputerowych. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, jak również edytować grafikę w Photoshopie. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych specjalistów

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na ASP oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, reklamą i filmem.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]