Zaawansowane instalacje teletechniczne

Na www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT zlecisz wykonanie instalacji teletechnicznych profesjonalistom.

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to rozbudowana infrastruktura w której zakres wchodzi mnóstwo rozmaitych modułów – od najprostszych po zaawansowane technicznie. W Polsce działają specjalistyczne podmioty, które zajmują się obsługą sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi proponują i jakie są najważniejsze moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – mikrowzmacniacze abonenckie i rozgałęźniki sat

Instalacje teletechniczne obejmują przyrządy jak m. in.: anteny digit, maszty antenowe, mikrowzmacniacze abonenckie, zwrotnice antenowe, węzły optyczne. W sprzedaży dostępne są też wzmacniacze magistralne, kable telekomunikacyjne, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i systemy PON – GEPON. Urządzenia tego typu instalowane są na nieruchomościach, w szpitalach i wieżowcach. Przedsiębiorstwa obecne na rynku zajmują się z kolei z reguły rozplanowywaniem sieci i produkowaniem konkretnych komponentów. Instalacje teletechniczne wymagają odpornych na zewnętrzne elementy komponentów i profesjonalnej instalacji – stąd zalecane jest wsparcie speców.

Instalacje teletechniczne – wsparcie specjalistycznych podmiotów

Istotne jest także, by instalacje teletechniczne spełniały kryteria Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Dlatego potrzebne jest wsparcie techniczne profesjonalnych firm, które zagwarantują stosowne rozwiązania oraz zaoferują wysokiej klasy moduły dobrane do potrzeb danej sieci. Instalacje teletechniczne często wymagają też napraw, a więc niesamowicie istotna jest opieka gwarancyjna. Korzystają z niej najczęściej deweloperzy.

Adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]