polski producent silników elektrycznych, ultra robotics

Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Powszechne stosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez cenionych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się wyjątkową żywotnością oraz niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji sprzętu medycznego, frezarek czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 95%), nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie także rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec i Sesame Motor Corp.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]