Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Nienaturalne linki przychodzące są kluczowym powodem, przez który na portal internetowy może zostać zastosowany filtr Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych surowych sankcji?

Strzeż się nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie ogromnej ilości fraz kierujących odbiorców na naszą stronę internetową. Łamią one normy rzetelnego pozycjonowania wypracowane przez grupę Google, bo manipulują pozycją portalu w przeglądarce. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące występują pod postacią tekstów promujących naszpikowanych licznymi odnośnikami. Występuje także zjawisko sprzedaży linków, co jest zakazane. Witryna jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, jeśli nierzetelne metody zostaną odkryte, a to wiąże się ze znacznym obniżeniem jej rangi w przeglądarce, nawet o 40 stron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Nie zapominajmy, że gdy na adres www zostanie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo ubiegać się o odtworzenie normalnej pozycji w wyszukiwarce . Proces ten jest niestety niezwykle długotrwały i nie gwarantuje pełnego sukcesu. Jeśli chcemy podnieść prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów – zasięgnijmy porady doświadczonej firmy pozycjonującej. Profesjonaliści automatycznie ustalą realną przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i zdejmowanie filtrów od Google warto zlecać tylko prestiżowym firmom.