Stylowe srebrne kolczyki

Sprawdź, gdzie nabyć srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej wybieranych przez Polki dodatków. Są idealne na każdą sytuację – niezwykle huczną i mniej formalną. Przekonajmy się co powoduje, że są tak często wybierane i w jakich salonach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych fasonach. Najbardziej na czasie są delikatne sztyfty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie często poszukiwane są długie akcesoria, które pięknie wydłużają sylwetkę. Mogą być okraszone kosztownymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co często ma miejsce w przypadku dodatków z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz technologię ich produkcji – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały jak nowe, trzeba skrupulatnie je pielęgnować i na bieżąco usuwać najmniejsze zanieczyszczenia. Należy odkurzać je co jakiś czas suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne specyfiki nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w zamkniętych szkatułkach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych sposobów pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie środki niezwykle rysują miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór ozdób znajdziemy na pewno w e-sklepach, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne obniżki cen. Poza tym zakupy online to niezwykły komfort, który z całą pewnością docenią w szczególności zapracowane Polki.